Temat: cukrzyca zaczyna się w brzuchu?!

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć jak uniknąć powikłań cukrzycy?

Kamila

Użytkownik - 11 postów


Witaj
Zdecydowanie polecam zapoznać się z książką dr Skoczylasa, tam opisany jest schemat leczenia zaburzeń flory bakteryjnej jelit.

dr Anna

Ekspert - 2881 postów


Sprawdź także


cześć! jest to możliwe by mieć świeże (oziębiany, nie zamrożony) posiłki, dostarczone przy moim miejscowym sklepiku w sąsiedztwie czekającym na, żebym dostał ich kiedy wracam od pracy? czy jest tam usługa , która robi tamto? i mając nadzieję rzeczywiste smakowite posiłki, nie bullsht Mam dość z zamrożonymi, niesolonymi, niesmakowitymi, strasznymi posiłkami , które smakują jak posiłki szpitala dzięki!  

zieleńszy powiedziany: ↑ cześć! jest to możliwe by mieć świeże (oziębiany, nie zamrożony) posiłki, dostarczone przy moim miejscowym sklepiku w sąsiedztwie czekającym na, żebym dostał ich kiedy wracam od pracy? czy jest tam usługa , która robi tamto? i mając nadzieję rzeczywiste smakowite posiłki, nie bullsht Mam dość z zamrożonymi, niesolonymi, niesmakowitymi, strasznymi posiłkami , które smakują jak posiłki szpitala dzięki!Klikaj by rozszerzyć się... Cześć, Potrzebowałbyś mówić z dyrektorem twojej pamięci lokalnej.. Te miejsca normalnie ma "skrzynka życzeń i zażaleń" również..? Zwykłem pracować w sprzedaży detalicznej żywności. Twój pamięci lokalnej dyrektor będzie aż nadto szczęśliwy by pomóc co do twojego osobistego wymagania...  

Myślę , że odpowiedź jest "być może"  

britishpub mówił: ↑ Myślę , że odpowiedź jest "być może"Klikaj by rozszerzyć się... Zdecydowanie być może...  


Adam

Użytkownik - 45 postów