Temat: cukrzyca zaczyna się w brzuchu?!

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć jak uniknąć powikłań cukrzycy?

Kamila

Użytkownik - 11 postów


Witaj
Zdecydowanie polecam zapoznać się z książką dr Skoczylasa, tam opisany jest schemat leczenia zaburzeń flory bakteryjnej jelit.

dr Anna

Ekspert - 2881 postów


Sprawdź także


Byłem poproszony, żebym zapłacił ÂŁ25 za list od mojego lekarza ogólnego by pozwolić mojemu Typowi 1 Cukrzycową 17 lat mającą córkę by nosić Insulinę w samolocie. Jestem naprawdę oburzony, z pewnością to jest jakaś forma dyskryminacji przeciw choremu? Czysto pieniądze robiące ćwiczenie przez moją lekarza ogólnego chirurgię jak wszystkie te listy to szablony w każdym razie. Cały lekarz ogólny musi zrobić to znak to. Ale co mogę zrobić? Połknij to i spłać? Przenieś moją córkę do innej chirurgii? Poskarż się? Z pewnością służba zdrowia nie pozwalają tego rodzaju pół-prywatyzacji dla nieletnich? Czy ktoś ma jakiekolwiek idee albo dobrą radę co do czego zrobić następny? Wielkie Dzięki. AngryMum.  

Cześć Angrymum i mile widziany do forum. Ten artykuł z BBC wyjaśnia dlaczego opłaty są zrobione. http://www.bbc.co.uk/news/business-your-money-23693468 Wkładam't myślą, że jest jakikolwiek sposób by pominąć koszt. Wkładam't myślą , że musisz wznowić list dla przyszłego podróżują ale ktoś może spierać się , że z odpowiedzią przeciwnie.  

Pytaj ff list z cukrzycowej pielęgniarki ona zrobiła tę formy córkę przy bez opłaty i moim dr dla mnie dla bez opłaty aswell Wysłany z Cukrzycy Forum App  

To's zatwierdzony uczą się. List może być napisany podczas naradzają się  

Dostałem, żeby mój konsultant zrobił mój jak lekarze ogólni naliczają. Dużo ludzi na tym forum doradziło recepta jest wystarczająca ale wziąłem list dla spokoju ducha - to było nigdy nie proszone chociaż. Wysłany z Cukrzycy Forum App  

Tamto brzmi nadmierny ale ja'm nie pewnie jeśli tam's coś możesz zrobić o tym. Mój doktor nigdy nie nalicza, właśnie szczęśliwy sądzę. Wysłany z Cukrzycy Forum App  

Nie jestem zaskoczony jesteś tak rozgniewany. To's naprawdę oburzający. Twój lekarz ogólny powinien być zawstydzonym! Możesz nie wnieść powództwo!  

Właśnie przeczytałem łącze i jeszcze myślę to's nieuzasadniony. Regularnie podpisuję fotografie paszportu i zapełniam formy w imieniu ludzi i nie rozważyłbym obciążenia ludzi. List jest tylko szablonem , który ma ktoś's imię wprowadziło i wymaga podpisu. Nie mogę uwierzyć, że musisz przewinąć przez obfite notatki by odkryć czy ktoś jest T1 na przykład.  

To brzydzi , że jesteśmy ukarani dla bycia diabetykiem i musimy dostać pozwolenie dla wielu rzeczy. Mój doktor nie nalicza również. Kiedy byłem w Wielkiej Brytanii musiałem dostać nowy paszport wziął do mojego doktora i on obciążył mnie. od ręki nie może zapamiętać ilu w okolicy 20 funta. Musiałem wznowić mój paszport tutaj we Francji raz na rok muszą okazać się do ludzi rent , że jestem cichy w krainie żywych.. Mój Doktor podpisał oba z nich.........t. Pytałem ile..... nic. .... nie wyjaśniło przedtem epizodów , których ...............on nie mógł zrozumieć dlaczego brytyjscy doktorzy naliczają dla podpisywania dokumentów ..właśnie by wypróbować , które jesteś................. przypadek zamknięty.  

south711 mówił: ↑ To brzydzi , że jesteśmy ukarani dla bycia diabetykiem i musimy dostać pozwolenie dla wielu rzeczy. Mój doktor nie nalicza również. Kiedy byłem w Wielkiej Brytanii musiałem dostać nowy paszport wziął do mojego doktora i on obciążył mnie. od ręki nie może zapamiętać ilu w okolicy 20 funta. Musiałem wznowić mój paszport tutaj we Francji raz na rok muszą okazać się do ludzi rent , że jestem cichy w krainie żywych.. Mój Doktor podpisał oba z nich.........t. Pytałem ile..... nic. .... nie wyjaśniło przedtem epizodów , których ...............on nie mógł zrozumieć dlaczego brytyjscy doktorzy naliczają dla podpisywania dokumentów ..właśnie by wypróbować , które jesteś................. przypadek zamknięty.Klikaj by rozszerzyć się... Mój punkt dokładnie. Dlatego nigdy nie policzyłbym komuś za wypełnianie formy paszportu. Całkowite nadużycie władzy.  

Twój córek zespół szpitala zrobi list dla niczego, ÂŁ25 to zdzierstwo i co do mnie wouldn't dają im to.  

Konsultanci są dużo chętniejsi by zrobić to tak pytają ich zamiast tego. Mówiwszy , że obecnie właśnie mówię im jak oni przeglądają mój bagaż ręczny , że mam insulinę w mojej torbie i ja've nigdy nie miał problemu (zmierzaj podróżować tylko w granicach Europy tak nie pewnie jeśli ważniejszy jeśli idący gdzieś bardziej egzotyczny albo gdzie angielski nie może być mówiony tyleż). Wysłany z Cukrzycy Forum App  

Całkowite nadużycie władzy.Klikaj by rozszerzyć się... Więc, biorę temu ciebie'w sprawie ofiarujący się zapłacić więcej podatków by nadrobić służbę zdrowia fundującą niedobór , który skutkowałby lekarzami ogólnymi naliczającymi mniej?  

Widzę mój DSN przy moim lekarza ogólnego kompleksie chirurgii.. Przy sugestii mojego DSN ona wydała list od mojego doktora tam &er; wtedy dla moich podróży.. Nigdy nie ponosiłem opłaty, ani nie byłem actuall list wymagany przy policji lotniczej...  

AlexMBrennan mówił: ↑ Więc, biorę temu ciebie'w sprawie ofiarujący się zapłacić więcej podatków by nadrobić służbę zdrowia fundującą niedobór , który skutkowałby lekarzami ogólnymi naliczającymi mniej?Klikaj by rozszerzyć się... Tak jeśli że's co to bierze. Jednak myślę , że to's tylko łatwy sposób by zarobić pieniądze. Wiem , że doktorzy są przepracowani i mają każdą sympatię. Jednak myślę, że to źle bierze pieniądze od ludzi , którzy brakną listu z powodu medycznego warunku. Jak wskazałem do ciebie, często wypełniam formy paszportu dla Tutees i sąsiadów itp. nie przyjmowałbym pieniędzy od nich dla czynu tak i byłbym całkiem szczęśliwy by zrobić to dla nich. Dość często podczas mojej nie zapłaconej przerwy na lunch również!  

Ja've rozdęty około 50 razy w ostatniej parze lat, przewóz na krótkie odległości i transport na dalekie odległości, na wszystkich różnych liniach lotniczych i lotniska i nigdy nie musiały pokazać tyle co recepty, nie mówiąc już o doktorze's list. Wkładasz't potrzebuje jakiegokolwiek doktora's pozwolenie by wziąć insulinę w samolocie. Jedyni ludzie , których sprawa są ludzie policji lotniczej i oni widzą , że insulina zredaguje sto razy dzień.  

Zgadzam się z Nabijającym kołkami mówiąc szczerze. Mam list ( wolny ) ale nigdy nie musiałem pokazać tego po leceniu z licznymi liniami lotniczymi. Jeśli musiałem zapłacić, ja wouldn't kłopoczą się. Ja'd sporządzają kopię mojej recepty. Żadna linia lotnicza nie odmówi podróżujesz. Wysłany z Cukrzycy Forum App  

Nie tyle linia lotnicza. Ale to byłoby świadomym sprawdzać ustawy leka krajów przeznaczenia..!  

AlexMBrennan mówił: ↑ Więc, biorę temu ciebie'w sprawie ofiarujący się zapłacić więcej podatków by nadrobić służbę zdrowia fundującą niedobór , który skutkowałby lekarzami ogólnymi naliczającymi mniej?Klikaj by rozszerzyć się... Nie ja'm nie. Ja'm proszący, żeby mój doktor wyprodukował standardowy list by zapewnić , że dziecko , które jest zależne od używające igły by zarządzić insulinę przepisaną przez nich, by zarządzić zagrażającym życiu warunkiem tak , aby ona mogła polecieć. To jest medyczny potrzebuje i rozdziela się naszej PAŃSTWOWEJ SŁUŻBY ZDROWIA. Myślę w tym przypadku linia była narysowana na odwrotnej stronie.  

Ojej nabijający kołkami obchodzisz! Ale zgadzam się z nabijającym kołkami i Missouri płaciłem za list i nigdy nie byłem proszony o to. Tylko raz w ubiegłym roku ktoś skomentował i to przychodziło przez bezpieczeństwo w Indiach. Ale oni właśnie poprosili, żebym potwierdził, że miałem pióra insuliny w mojej torbie. Sądzę , że oni są używani do jak oni ukażą się na X Rayu. Wysłany z Cukrzycy Forum App  


Adam

Użytkownik - 45 postów