Temat: cukrzyca zaczyna się w brzuchu?!

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć jak uniknąć powikłań cukrzycy?

Kamila

Użytkownik - 11 postów


Witaj
Zdecydowanie polecam zapoznać się z książką dr Skoczylasa, tam opisany jest schemat leczenia zaburzeń flory bakteryjnej jelit.

dr Anna

Ekspert - 2881 postów


Sprawdź także


Cześć, Byłem przy farmaceucie dzisiaj zbierającym mój przepis i oni powiedzieli mi , że oni nie mogą rozkazać już więcej test rozbiera się w tej chwili z powodu produkującego problemu i tak oni będą musieli być winnymi mi pudełko. Zastanawiałem się czy ktoś inny spotkał ten problem i jeśli oni wiedzieli kiedy to będzie zdecydowane :?: ? Używam optium xceed testu pasy i tylko mają jeden metr tak jeśli one będą mieć być opóźniony dla trochę czasu i będzie musiał wrócić do kliniki dla czegoś innego :szok: ! Dzięki Nomi  

Cześć, Ja dont używają xceed już więcej. To był mój najpierw metr! Tylko wskazówka chociaż, jak tylko masz jeden metr to może być dobry pomysł dla ciebie by dostać części zapasowej jedną w rzadkiej sprawie , którą jeden twoje używające przerwy. Upuściłem mój xceed raz i tylne zrujnowane precz i to poszło trochę doolally! Chemik mówił, że jak długo to weźmie? Mógłby też być dobry pomysł by nazwać spółkę by zapytać się , że pasy nadal będą dostępne, okryć oni planują przestać produkować ich wtedy możesz być przygotowany. Chociaż i może't widzą ich Czyn , że jak im pewnie oni są całkiem popularni jak gdyby im poprawny one były jedyne metry , które mogą przetestować krew dla ketonów. Zawsze lepiej by badać te rzeczy!  

Czy spróbowałeś kilku innych aptek? Kazałem temu zdarzyć się parokrotnie z Freestyle'u pasami i Butami idę do nazwanego kilka ich innych gałęzi i znalazłem jedną z zapasem , który oni wtedy przeprowadzili. To nie może faktycznie być produkujący problem i móc być dostawcy / hurtownika problem. Jak Hebanowy mówi, mógłbyś nazwać spółkę.  

Dostałem 4 pudełka przy weekendzie bez żadnych problemów, ale być może byłem właśnie szczęśliwy? Farmaceuty didn't mówią, że były jakiekolwiek problemy w naszym obszarze.  

Zdecydowanie kontrola z producentami, to'll też potwierdzają czy co farmaceuta powiedziany miał rację . W grudniu mój farmaceuta wręczył mi moje naboje insuliny i mówił "to są wycofywane". Kiedy sprawdziłem, to był kilka typów pre-wypełnionych piór , które były wycofywane/zastąpiony, naboje nie dotknięte. To wydaje się farmaceutą stawanym się zmieszane i właśnie mówiło wszystkich diabetyków ich "pióra" byli przerywany! Ona miała dobre intencje ale powodował dużo niepotrzebnego niepokoju.  

Sprawdziłem z moimi miejscowymi Butami, oni nie mają żadnych problemów rozkazujących te próbne pasy - więc którykolwiek problem przy producencie jest zdecydowany, albo to było wytłumaczenie!  

Ja'm na tych pasach i usłyszeli o żadnych problemach w ogóle. Brzmi jak łańcuch podaży albo po prostu wytłumaczenie. /  


Adam

Użytkownik - 45 postów