Temat: cukrzyca zaczyna się w brzuchu?!

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć jak uniknąć powikłań cukrzycy?

Kamila

Użytkownik - 11 postów


Witaj
Zdecydowanie polecam zapoznać się z książką dr Skoczylasa, tam opisany jest schemat leczenia zaburzeń flory bakteryjnej jelit.

dr Anna

Ekspert - 2881 postów


Sprawdź także


Cześć każdy! Właśnie pobrałem ten app i kocham to! Mam typ 1 i byłem zdiagnozowany w 2005 roku w wieku 24 lat. Najpierw byłem szalony i miany ochotę "dlaczego to zdarzyło się mi?". Ale szybko rozumiałem , że to mogło zawsze być gorsze i mogę zarządzić tym!

Jestem podniecony znalazłem wspólnotę poparcia i oczekuję posyłania moich doświadczeń z differnt pompami i przyrządami. (Kocham moje przyrządy!)

Dodaj twoją odpowiedź

Cześć* nie on* lol

On Sadie! Mam moje dobre dni i moje złe dni jak każdy ale próbuję by nie ograniczyć się i nie wycinam jedzeń , które kocham. Próbuję zawsze przypomnieć sobie , że jestem ludzki i wszyscy jeszcze potrzebujemy ucieszyć się codziennym.

Jak utrzymujesz takie pozytywne nastawienie o cukrzycy. Byłem diagnozowany przy jedenastu lat mającym i jeszcze nie mam kontroli o 21

Cześć melnpit,

Wielki by spotkać się ty. Dźwięki lubią mają naprawdę pozytywne nastawienie. Pozostań na bieżąco z nami!

Gary

Witamy w DC! To jest wielka strona dla informacji i poparcia. Byłem diagnozowany w wieku 27 i jestem teraz 64. Właśnie zaczęty pompowanie 2 lat temu i plujący sobie w brodę dla oparcia się temu tak długo. Dźwięki jak nadchodzisz i posługujesz się twoją cukrzycą odpowiedzialnie i rozsądnie. Przyjmująca odpowiedzialność za kontrolowanie naszego warunku jest ważna do zapewniania dobrej jakości życia.

Następna Dyskusja: Wpisz 2 »

Cześć każdy mam coś dla was…mam nadzieję, że zajmiesz czas , przeznaczysz chwilę naprawdę rozważyć …

Odkąd była nieuprzejmość dyskusji na temat pomyślałem , że to byłoby tylko piękne by mieć dobroć dyskusji na temat.

Był dużo złośliwości, ubóstwa i innych rzeczy dalej tutaj ostatnio. Jako dorośli, my potrzebujemy do…

poszedł do doktorów dzisiaj podczas gdy i był tam i piła ten pomyślał , że i podałby dalej to . STOPNIA lotnik pierwszej klasy (och/och)…

To jest w górze krzewy Cordyline ty by walczyć o co ty knw potrzebujesz i whats najlepiej dla ciebie. Jak ty…


Adam

Użytkownik - 45 postów